lek. wet. Dorota Jurczyk

Założycielka Przychodni Weterynaryjnej Figaro. Absolwentka UCMW UJ-UR w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych ZLZ w Krakowie i okolicach oraz na kursach i szkoleniach.  Jej szczególną pasją od lat jest geriatria kotów i psów oraz leczenie paliatywne zwierząt. Wykonuje również podstawowe zabiegi chirurgiczne oraz zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną. Od dawna angażuje się w pomoc zwierzętom bezdomnym. Prywatnie właścicielka pięciu kotów. W ramach odskoczni od pracy lubi kontakt z przyrodą, dobrą książkę i interesujący seans filmowy.

lek. wet. Mikołaj Milc

Absolwent UCMW UJ-UR w Krakowie. Już w trakcie trwania studiów rozwijał swoje umiejętności, pracując w przychodni specjalizującej się w leczeniu psów i kotów, ucząc się pod okiem doświadczonych lekarzy weterynarii. Po zdobyciu dyplomu odbył staż, podczas którego pracował w dwóch różnych ZLZ, brał także udział w szkoleniach dotyczących m.in. interpretacji wyników badań laboratoryjnych, postępowania u pacjentów z dusznością. Szczególnie interesuje go tematyka związana z diagnostyką obrazową oraz anestezjologią. W wolnych chwilach muzyk, rolkarz, właściciel jamnika Inki.

Stanisław Bielecki

/stażysta/

Absolwent Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ – UR w Krakowie. Od samego początku trudnej, aczkolwiek pięknej przygody z weterynarią  interesuje się zwłaszcza chirurgią i onkologią, w których stale stara się poszerzać swoje horyzonty. Kocha wszystkie zwierzęta, a najbardziej upodobał sobie koty. Prywatnie opiekun 3-letniej kotki Koszki, która jest dla niego całym światem. W chwilach wolnych od pracy zgłębia tajniki sportów ekstremalnych, filozofii oraz historii Europy.

Grzegorz Warcholak

/asystent lekarza/

Student V roku na UCMW UJ- UR w Krakowie. Główne zainteresowania to chirurgia oraz diagnostyka obrazowa, które zgłębiał w Polsce i na zagranicznych praktykach we Włoszech, w klinice Del Salento. Kształci się także w dogoterapii i terapii behawioralnej oraz tresurze psów. W wolnych chwilach opiekuje się west terrierem Amidalą, trenuje kickboxing oraz taniec towarzyski.

Gabriela Zapała

/recepcjonistka, asystentka lekarza/

Studentka V roku weterynarii na UCMW UJ-UR w Krakowie. Zainteresowania zawodowe skupia wokół medycyny zwierząt dzikich i egzotycznych, które rozwijała podczas miesięcznej praktyki klinicznej w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym. Prywatnie opiekunka rocznej kotki Wysepki adoptowanej z krakowskiego schroniska. W wolnym czasie lubi grać w planszówki czy obejrzeć stare polskie kino.