GERIATRIA I LECZENIE PALIATYWNE

Geriatria

Specjalizujemy się w opiece nad zwierzętami geriatrycznymi, aby w jak najbardziej komfortowych warunkach przeżyły jesień swojego życia. Ponadto, otaczamy opieką zwierzęta, u których została zdiagnozowana nieuleczalna choroba, tak aby ich życie było wolne od cierpienia.

PROFILAKTYKA

Odpowiednio dobrana dieta, szczepienia, odrobaczenia — to tylko niektóre z licznych aspektów właściwej opieki nad pupilem. Bez obaw — nasz personel z chęcią pomoże w ustaleniu indywidualnego planu, który po dostosowaniu do indywidualnych potrzeb — zapewni bezpieczeństwo i zdrowie Państwa zwierzaka.

Profilaktyka

CHOROBY WEWNĘTRZNE

Choroby wewnętrzne

Kładziemy nacisk na szczegółową diagnostykę — stawiamy na trwałe wyeliminowanie przyczyn choroby, aby uniknąć niekończących się nawrotów, tak często spotykanych przy zaleczonych, a nie wyleczonych problemach.

ULTRASONOGRAFIA

Użytkujemy aparat Samsung i30, z głowicami microconvex i liniową. Oferujemy dokładne USG jamy brzusznej, podstawowe USG klatki piersiowej, badania tFAST oraz aFAST.

Ultrasonografia

CHIRURGIA MIĘKKA

Chirurgia miekka

Oferujemy zabiegi kastracji psów i kotów obojga płci, usuwanie guzów skórnych, mastektomie; wszystko to wykonywane w sterylnych warunkach profesjonalnej sali zabiegowej, zwierzę jest intubowane i podpięte do kardiomonitora śledzącego funkcje życiowe; sala zabiegowa jest wyposażona w tzw. stół emergency, dzięki któremu w przypadku jakichkolwiek komplikacji jesteśmy w stanie natychmiast reagować, stan zwierzęcia jest na bieżąco monitorowany przez nasz personel zarówno przed, podczas jak i po wykonywanym zabiegu.

STOMATOLOGIA

Wykonujemy usuwanie kamienia nazębnego skalerem ultradźwiękowym oraz ekstrakcje z użyciem unitu stomatologicznego.

Stomatologia

BADANIA LABORATORYJNE

Badania lab

Oferujemy badania krwi, moczu, kału, wymazów, materiału pobranego podczas biopsji.

DERMATOLOGIA

Diagnostyka chorób skóry (cytologia, zeskrobiny, posiewy) przy użyciu mikroskopu Delta Optical Genetic Pro Trino z Kamerą mikroskopowa DLT-Cam PRO 2 MP USB 2.0, prowadzenie pacjentów dermatologicznych, alergologia.

Dermatologia

POZOSTAŁE USŁUGI

Pozostale

Posiadamy atrakcyjne pakiety medyczne, wystawiamy paszporty, wykonujemy czipowanie oraz posiadamy szpital dzienny.